Tudjátok, hogy vehettem részt életem legjobb legjobb szervezésű, legszebb futóversenyén? Megmondom: Ingyen!😊

Ez úgy történt, hogy a barátnőm, Paczári Piroska, gyakran nézegette a Travelrunner.hu Facebook oldalát (persze azóta már én is😉), és észrevette a kiírást, hogy “Nyereményjáték!! Taggeld be azt az ismerősöd, aki szívesen futna a Plitvicei tavakat Marathonon 10 kmt, 21 kmt vagy akár Marathoni távot” Piros rögtön taggelt engem, és nem kevés szerencsével 🥰 én nyertem a lehetőséget, hogy kapaszkodj:
-ingyen utazás (kényelmes minibusszal)
-ingyenes szállás (kedves kis panzió, gyönyörű környezetben, pár kmre a versenyközponttól)
-ingyenes nevezéssel az általam választott távra,

részt vegyek ezen a csodálatos 3 napos élményen!!

Az csak később derült ki számomra, hogy ezek kb csak a jéghegy csúcsai voltak, ahol képest, hogy a szervezők minden kívánságunkat lesték, igény szerint vittek minket mindenhova a verseny előtt és után, na és persze ők (mármint Travelrunner.hu-ék 😄) mindent is tudnak a helyszínről,a verseny szervezői ismerik…

Mindezeken túl:
♡igazán jó csapat (16-72 évesig volt itt mindenféle ember), nagy nevetések, jó storyk, és igazi mély beszélgetések

☆profi szervezés (ilyen alázatos és kedves, jófej szervezőkkel én még nem találkoztam)

♤ remek verseny élmény (Szilviék a Travelrunner.hu életre hívása előtt is több száz versenyen vettek már részt, pontosan tudják melyik eseményre érdemes, mikor, hova, hogyan… kérdezzetek tőlük bátran! 🥰)

Hála és köszönet Travelrunner.hu! Folyt. köv. rövidesen!!