2019.09.01.

Szabadka félmaraton / 2019.09.01.

Nagyszerű szervezésű, baráti hangulatú esemény részese lehettem a Travelrunner szervezésében! Bár a reggeli startot a BKK-nak hála lekéstem, de nem hagyott ott a csapat. A korai indulás pihenést okozott kifelé, hiszen reggel 8 után kicsivel már a verseny helyszínén Szabadkán voltunk. Rajtcsomagok átvétele, versenycuccba öltözés meg a gyerekfutam végig izgulása után 10:05-kor rajtunk volt a sor, hogy megbirkózzunk a 21,1 km-rel a tikkasztó hőségben. A csapat minden tagja teljesítette a vállalt távot. A verseny után közös séta, csapatépítő kaja, dumcsi volt egy nagyon jó hangulatú vendéglátó helyen, amit fagyizás követett. A visszaút kezdetén még mindig a baráti 41°C-t mutatott a Szabadkai hőmérő. Laza egy órás várakozás a határon aztán suhantunk Budapest felé.
Élményekkel és sikerekkel tele búcsúztunk a nap végén egymástól.
Szilvia nagyon jó baráti hangulatú napot szervezett nekünk egy futóverseny köré. Rendkívül segítőkész és nagyon rugalmas vezetője volt kis csapatunknak.
Én biztos, hogy megyek még az általa szervezett versenyekre.
Üdvözlettel :Pásztory Krisztián